Formacionet zyrtare Sivasspor-Ballkani, “Dardanët” luftojnë për vendin e dytë

schedule18:11 - 6 Tetor, 2022

schedule 18:11 - 6 Tetor, 2022

Pas pak do të luhet sfida mes Sivasspor dhe Ballkanit, ndeshje e vlefshme për grupet e Conference League.

Ekipi nga Kosova do të japë maksimumin për të tentuar vendin e dytë të grupeve, pasi ata ndodhen në vendin e tretë me vetëm 1 pikë, ndërsa kundërshtarët e sotëm në vendin e dytë me 4 pikë./ h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare: