Formacionet zyrtare Lecce-Inter, Asllani e nis nga stoli

schedule20:11 - 13 Gusht, 2022

schedule 20:11 - 13 Gusht, 2022

Interi luan sot ndeshjen e parë për këtë sezon të ri të Serisë A ku do të përballet me Leçen në transfertë.

Zikaltërit do të kërkojnë ta nisin menjëherë më një fitore të udhëhequr në majën e sulmit nga Lukaku dhe Lautaro që rikthehen të luajnë së bashku në Serinë A.

Mesfushori i Kombëtares, Kristjan Asllani nuk do ta startojë sfidën nga minuta e parë pas rikthimit të Brozoviç nga dëmtimi, me 20-vjeçarin që pritet të ketë minuta në pjesën e dytë.

FORMACIONET ZYRTARE:

4534535