Formacionet zyrtare: Ballkani-Slavia Prague

schedule19:47 - 27 Tetor, 2022

schedule 19:47 - 27 Tetor, 2022

Skuadra e Ballkanit sonte takohet me Slavia Prague, në ndeshjen vendimtare të grupit të Conference League.

Dy skuadrat kanë nga katër pikë dhe duan me çdo kusht fitoren.

Ndeshja starton në orën 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet. /G.D abcnews.al/