Fjolla Morina u arratis para syve të policisë

schedule17:41 - 20 Janar, 2021

schedule 17:41 - 20 Janar, 2021

“ABC” zbulon detaje të reja nga arratisja e këngëtares Fjolla Morina në Kukës. Ajo e kishte marrë shtëpinë me qira përballë rajonit të policisë, por hyrja ishte nga pas.

Pasditen e sotme policia arriti në shtëpinë e Morinës për të bërë kontrollin por nuk e gjeti duke e shpallur në kërkim.

Lexo edhe: Ishte në arrest shtëpie, arratiset Fjolla Morina

Këngëtarja u arrestua më 19 shtator në pikën kufitare të Morinës me dy armë me vete në makinë. Ndërsa së bashku me të ishte i dashuri i saj dhe shoferi.

Pak muaj më parë gjykata vendosi të pranonte kërkesën e saj për hetim në arrest shtëpie, por tashmë u arratis./ db/Abcnews.al