Fjolla Morina shfaqet super seksi dhe ka një pyetje provokuese për fanset

schedule20:23 - 5 Janar, 2022

schedule 20:23 - 5 Janar, 2022

Fjolla Morina mbetet një nga emrat “më të zhurmshëm” të shoëbizit shqiptar. Emri i saj bën gjithmonë lajm dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me foton e fundit.

Ajo është shfaqur me një fustan të zi pas trupit dhe duket më në formë se kurrë.

Krahas pamjes seksi, Fjolla edhe këtë herë ka bërë një pyetje provokuese.

“Ka i keni burrat sonte löqka?”, ka pyetur këngëtarja fansat, ndërkohë komentet kanë qenë të shumta./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)