Fatbardha joshet nga oferta, por sa euro kishte në kuti

schedule21:02 - 2 Mars, 2022

schedule 21:02 - 2 Mars, 2022

Fatbardha provoi fatin këtë të mërkurë në “Kutia 21”. Ajo u josh nga oferta e bankierit, Edi Oga dhe fitoi plot 445 euro. Ndërkohë, në kutinë e saj, Fatbardha kishte vetëm 20 euro.

Me ankth deri në momentin e fundit, konkurentja doli fituese dhe u largua e buzëqeshur nga loja.

Për të parë gjithçka ndodhur këtë mbrëmje në “Kutia 21” ndiqni në videon e mëposhtme. Game show vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!

/abcnews.al