“Falenderoj PS-në dhe PD-në”, Pjerin Ndreu reagon pas mbylljes së orarit të votimit

schedule19:49 - 25 Prill, 2021

schedule 19:49 - 25 Prill, 2021

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu ka reaguar në përfundim të procesit zyrtar të votimit.

Përmes një postimi në “Facebook”, ai ka falenderuar lezhjanët, të cilët treguan pjekuri gjatë fushatës dhe votimit.

Sakaq, Ndreu ka falenderuar veçanërisht PS dhe PD që nuk frymëzuan asnjë akt të paligjshëm.

Sipas kryebashkiakut, cilido të jetë rezultati, qytetarët e Lezhës fituan sepse treguan vlera dhe standarte të larta.

Postimi i plotë:

Ne perfundim te procesit te votimit ne Lezhe, dua te falenderoj qytetarine lezhjane qe gjate fushates dhe votimit treguan pjekuri, integritet dhe qetesi ne nivelin me te larte.

Gjithashtu falenderoj dhe forcat politike, vecanarisht PS dhe PD qe nuk frymezuan asnje akt te paligjshem dhe kontribuan ne nje proces ne lartesine e duhur.

Cilido te jete rezultati, qytetaret lezhjane fituan sepse treguan vlera te larta te duke prodhuar nje proces ne lartesine e standarteve me te larta!

Faleminderit! l.k/abcnews.al

Ne perfundim te procesit te votimit ne Lezhe, dua te falenderoj qytetarine lezhjane qe gjate fushates dhe votimit…

Posted by Pjerin Ndreu on Sunday, 25 April 2021