Aleksandar Ignatoviç

Laçi-Superiore.png
Igli Nikolli17:33 | 21/11/2019

Laçi-Partizani, 1-0. Faza e parë dhe në stadium ishte edhe një tifoz special, djali i Aleksandar Ignjatovic. Mbrojtësi serb i Laçit kishte disa ditë që po kalonte momente gëzimi me te birin, ndërkohë që pas ndeshjes duhet të ndahej prej tij. Ignat do të kthehej në shtëpi dhe Aleksandar nuk i mbajti dot lotët.

Gjithsesi e lëmë dramën mënjanë, pasi sot Ignat feston 9-vjetorin. Aleksandar nuk është pranë tij dhe nuk mund ta festojë ditëlindjen e të birit. Pas seancës stërvitore me Laçin, së bashku me shokët e skuadrës, ka pozuar me një tortë, ku ishte shkruar emri dhe mosha e Ignat.

Nuk mungon edhe një urim nga klubi kurbinas, ndërkohë që vëmendja është te ndeshja e radhës. Sërish Partizani, por këtë herë Aleksandar është i buzëqeshur. /abcnews.al

Lojtarët e Laçit duke i uruar ditëlindjen djalit të qendërmbrojtësit


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono