Episodi VII, “Habitus” në ABC sjell sfidën mes dy agjentëve imobiliarë

schedule21:08 - 17 Dhjetor, 2020

schedule 21:08 - 17 Dhjetor, 2020

Ne episodin VII, Habitus sjell në sfidë dy agjente imobiliare: Arta dhe Blerina.

Do te na sjellin në këtë episod, prezantimin e dy vilave në bregdetin e Adriatikut dhe një vilë të investuar mirë ne rrethina të Tiranës.

Habitus, vjen këtë të enjte me interpretimin e dizajnit të aplikuar në këto vila dhe me pjesëmarrjen ekskluzive në juri te gazetarit Endri Xhafo./abcnews.al