Episodi i IV i “Habitus” në “ABC”, sfidë për të bindur klientët në syrin e një jurie të vëmendshme

schedule20:22 - 26 Nëntor, 2020

schedule 20:22 - 26 Nëntor, 2020

Episodi i IV i “Habitus” solli sfidën mes Majas dhe Saimirit. Maja do mundohet t’i jep fund lodhjeve të klientit të saj për të gjetur një apartament që kënaq kërkesat e tij, nga ana tjetër Saimiri kërkon ta bindë për të investuar në një tjetër pronë luksi, Ariolën, klienten e tij besnike prej vitesh. Një sfidë e gjykuar nga një juri e vëmendshme. Me pjesëmarrjen ekskluzive të gazetares Juli Xhokaxhi./ Abcnews.al