EMRI/ Ndërron jetë në burgun e Peqinit një i dënuar

schedule11:48 - 14 Mars, 2020

schedule 11:48 - 14 Mars, 2020

Një i dënuar ka ndërruar jetë në burgun e Peqinit. Burime për abcnews.al bëjne me dije se viktima është Riza Dani.

I burgosuri ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme me dhimbje të forta barku. Ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, dhe pritet një sqarim nga autoritet lidhur me shkaqet e vërteta të vdekjes. /abcnews.al