EMRI-FOTO/ Ky është 19-vjeçari që humbi jetën në aksident, ish-kryeministri jep lajmin e keq

schedule19:55 - 14 Gusht, 2022

schedule 19:55 - 14 Gusht, 2022

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllime për familjen e Rilind Zeqiraj i cili vdiq në një aksident.

“I tronditur nga lajmi për ndarjen nga jeta të Rilind Zeqiraj nga Gllogjani, i cili u lëndua rëndë në aksident komunikacioni. Ndajmë dhembjen me familjen dhe të afërmit”, ka shkruar Haradinaj në një status në Facebook.

“Zoti e forcoftë familjen Zeqiraj, në këto momente shumë të vështira për ta”, shtoi ai. /Gazeta Express/