Ekspresi mbretëror i kafesë i bërë me ar dhe diamant

schedule22:46 - 23 Tetor, 2018

schedule 22:46 - 23 Tetor, 2018

Quhet Ekspresi i shpejtë Mbretëror dhe është një makineri për kafe, që kushton 187 mijë euro. E prodhuar në një numër të kufizuar dhe e frymëzuar në formën e motorit të një automjeti të Formula 1, aparati luksoz i ekspresit është i mbuluar me ar të bardhë 18 karat, diamantë, gurë të çmuar dhe me fibra karboni. Aparati ka dhe një shpërndarës të veçantë, për ata që preferojnë të shijojnë një kafe pak më të fortë./abcnews.al