“Edhe vetes time do t’i mungoja”, Natalia provokon nga Maldivet

schedule23:24 - 26 Mars, 2021

schedule 23:24 - 26 Mars, 2021


Modelja e njohur, Natalia Barulich, di si të tërheqë vëmendje. Bukuroshja seksi po kalon disa ditë në Maldive, ku nuk kanë munguar as setet fotografikë për të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia)

“E di që të kam munguar… unë do t’i mungoja edhe vetes gjithashtu”, shkruan Barulich krahas postimit të fundit. 29-vjeçarja shfaqet vetëm me të brendshme të zeza dhe një lule të kuqe, duke provokuar më shumë se kurrë ndjekësit e saj.

 

Fotoja edhe pse ka vetëm disa orë që është postuar, ka marrë menjëheë mijëra pëlqime. Kujtojmë që vitin e kaluar, Natalia u përfol se ishte në një lidhje me Neymar, por lajmin e përgënjeshtruan që të dy personazhet. /abcnews.al