E rëndë në Sarandë, 23 vjeçarja hidhet nga pallati

schedule10:12 - 9 Shtator, 2022

schedule 10:12 - 9 Shtator, 2022

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Sarandë, ku një 23-vjeçare është hedhur nga ballkoni i pallatit ku jetonte.

Sipas policisë E. M., 23 vjeçe, aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Njoftimi:

Gjatë natës, në spitalin e Sarandës është dërguar për ndihmë mjekësore shtetasja E. M., 23 vjeçe, e cila dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i pallatit ku jeton. Aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

/abcnews.al/