E pabesueshme, Man City përmbys Tottenhamin

schedule22:25 - 19 Janar, 2023

schedule 22:25 - 19 Janar, 2023

Man City ka përmbysur Tottenhamin.

Ishte Mahrez ai i cili bëri gjithçka brenda zonës dhe me të djathtën mposht Lloris. /G.D abcnews.al/