E mërkura me fat? Po, sidomos nëse i përkisni kësaj shenje horoskopi

schedule17:22 - 13 Tetor, 2020

schedule 17:22 - 13 Tetor, 2020

A do keni fat ditën e nesërme? Yjet e kanë një parashikim dhe e zbuloni tani!

Fundi i programit ‘Abc e pasdites’ na sjell çdo ditë klasifikimin e shenjave më më fat për ditën pasuese.

Referuar astrologjisë italiane, kryesisht Paolo Fox, rënditja sjell në mënyrë zbritëse shenjën më pak fat, tek ajo që kryeson klasifikimin.

Kemi ndryshime pozicionesh për 12 shenjat e zodiakut? Ja kush përkëdhelet nga fati këtë të mërkurë:

12 – Peshqit

11 –  Shigjetari

10 – Dashi

9 – Bricjapi

8 – Ujori

7 – Gaforrja

6 –Akrepi

5 – Peshorja

4 – Binjakët

3 – Demi

2 – Virgjëresha

1 – Luani