E marta ters? Jo për shenjën më me fat. Ja klasifikimi për nesër

schedule17:15 - 5 Tetor, 2020

schedule 17:15 - 5 Tetor, 2020

Sapo ka nisur java dhe sërish duam të dimë ç’kanë parashikuar yjet për ne.
Fundi i programit ‘Abc e pasdites’ me Ermal Peçi, na sjell çdo takim klasifikimin e shenjave më më fat për ditët pasuese.

Referuar astrologjisë italiane, kryesisht Paolo Fox, rënditja sjell në mënyrë zbritëse shenjën më pak fat, tek ajo që kryeson klasifikimin. Kush është shenja e bekuar e të martës? Zbuloje tani:

12- Binjaket
11 – Peshorja
10 – Peshqit
9 – Gaforrja
8 – Akrepi
7 – Ujori
6 – Dashi
5 – Shigjetari
4 – Bricjapi
3 –Luani
2 – Demi
1 – Virgjerësha