Drita me short “ferri”, Legia e Varshavës rivali në Champions

schedule12:11 - 9 Gusht, 2020

schedule 12:11 - 9 Gusht, 2020

Drita, kampionia e Kosovës, ka mësuar ekipin kundërshtar në Champions League. Gjithmonë nëse do të mund të mposhtë kampionen e Irlandës së Veriut, Linfield.

Shorti i ka rezervuar skuadrës nga Gjilani një kundërshtar të vështirë si Legia Varshava, kampionia e Polonisë. Celtic dhe Ferencvaros ishin ekipet e tjera që rrezikonte. /abcnews.al