Aksident në Rrogozhinë, ambulanca përplaset me “Benz-in”, plagosen 4 persona

schedule18:47 - 24 Janar, 2021

schedule 18:47 - 24 Janar, 2021

Një aksident është regjistruar këtë të dielë në vendin e njohur si “Bishti i Zhurit” në Rrogozhinë.

Një autoambulancë është përplasur me një mjet tip “Benz”, dhe për pasojë katër persona kanë mbetur të plagosur.

Burime për Abc bëjnë me dije se dy prej të plagosurve janë në gjendje të rëndë.

/abcnews.al/