Dybala ritkthehet në stërvitje, a do luajë ndaj Interit?

schedule22:06 - 21 Tetor, 2021

schedule 22:06 - 21 Tetor, 2021

Paulo Dybala i është bashkuar Juventusit në stërvitje pas dëmtimit që e mbajti një muaj larg fushave raporton Gazzeta dello Spor.

Ai pritet të jetë të dielën në stol në  ndehshjen ndaj Interit ku mund të ketë disa minuta.

Ndërkohë në derbin e Italisë pritet të jenë nga minuta e parë Alvaro Mortata dhe Federico Chiesa.

Adrien Rabiot është i infektuar me COVID-19 dhe nuk do të jetë i gatshëm. /abcnews.al/