Dy shenjat e Horoskopit më me fat që do të dashurohen gjatë korrikut

schedule16:53 - 5 Korrik, 2022

schedule 16:53 - 5 Korrik, 2022

Muaji i dytë i verës që sapo ka nisur do të jetë një muaj i veçantë dhe për disa shumë i favorshëm. Konkretisht, në jetën tonë parashikohen ndryshime dhe zhvillime që do të na sjellin të dhëna të reja në fusha të ndryshme.

Sipas yjeve, 2 shenja të Horoskopit do të dashurohen marrëzisht në korrik dhe nuk është një dashuri kalimtare dhe joserioze. Kjo njohje që do të bëhet brenda këtij muaji ka të gjitha specifikat për t’u kthyer në një marrëdhënie kuptimplote që mund të zgjasë shumë.

Më poshtë lexoni se cilat 2 shenja ‘do të goditen’ nga shigjetat e dashurisë në korrik dhe do të shohin ndryshimin e jetës së tyre:

Shigjetari

Flirtimi, dashuria dhe marrëdhëniet e rastësishme, kalimtare mund të jenë karta juaj e fortë, pasi dini të luani lojën e dashurisë dhe të fitoni, por këtë verë bëhuni gati për t’i thënë lamtumirë beqarisë. Mund të shmangni angazhimet dhe premtimet emocionale sepse ju pëlqen të jetoni të lirë dhe të bukur, por tani kjo do të ndryshojë. Në korrik parashikohet të ndodhë një njohje mjaft interesante që do t’ju magjepsë. Dashuria do të trokasë në derën tuaj dhe nuk do të jeni në gjendje të kontrolloni atë që ndjeni. Do vendosni të largoheni nga jeta e pavarur dhe aventurat e dashurisë dhe do dëshironi të lidhni një lidhje dhe të ndërtoni me personin që do të takoni diçka të mirë dhe me themele të forta. Paç fat!

Akrepi

Ju jeni një personazh i mbyllur, i dyshimtë dhe misterioz! Po, të gjithë e dimë këtë! E keni të vështirë të besoni dhe kjo është arsyeja pse e keni të vështirë të lejoni dikë t’ju njohë dhe t’ju afrohet. Por gjërat po ndryshojnë dhe këtë do ta shihni në muajin që po kalojmë. Një njohje e re do të ndryshojë faktet tuaja dhe mënyrën se si i shihni gjërat. Do i thoni po romancës dhe çdo propozimi të ëmbël që ju bën personi që ju intereson. Me pak fjalë, thjesht do të dashuroheni dhe do të dëshironi të njihni mirë tjetrin dhe të jetoni momente unike verore me të. Edhe mos mendoni se kjo do të jetë e përkohshme dhe vjeshta do t’ju gjejë vetëm. Kjo marrëdhënie do të zgjasë shumë!/abcnews.al