Dy mundësi brenda një minute, çfarë humbin Uzuni dhe Asllani

schedule22:07 - 27 Mars, 2023

schedule 22:07 - 27 Mars, 2023

Shqipëria e pafat. Kuqezinjtë kanë bombarduar portën Szczesny me dy gjuajte të brenda një minute.

Fillimisht Uzuni tentoi me të djathtën, po portieri i Juventusit i mohoi golin, ndërsa Asllani me një predhë për pak sa nuk realizoi por Szczesny priti sërish. /G.D abcnews.al/

Rasti i Uuznit

Rasti i Asllanit