Disa ide si të kombinoni xhaketën e lëkurës

schedule12:10 - 18 Tetor, 2021

schedule 12:10 - 18 Tetor, 2021

Me motin e ftohtë, palltot bëhen protagoniste të look-ut tonë. Në frymën e kthimit të viteve ’70 dhe ’90 , të cilat “përmbytën” pasarelat dhe paraqitjet e stilit të rrugës për sezonin Vjeshtë / Dimër 2021, xhaketa prej lëkure kthehet dhe monopolizon interesin tonë stilistik.

Ajo siguron rehati dhe ngrohtësi ndërsa në të njëjtën kohë është një zgjedhje me shumë stil, e cila është një trend i madh këtë vit. Versioni klasik i zi mund të jetë në qendër të vëmendjes, por një mori ngjyrash të gjalla japin një pamje dinamike.

 

/abcnews.al