Disa ide si të kombinoni shallin në dimër

schedule18:32 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 18:32 - 1 Dhjetor, 2021

Dhjetori ka ardhur dhe bashkë me të edhe i ftohti. Ndërkohë që ka xhupa dhe pulovra që na mbajnë ngrohtë, shallet do të mbeten gjithmonë një element kyç i garderobës në ditët e ftohta. Tashmë nevoja për t’u mbështjellë me të është bërë e domosdoshme.

Pavarësisht modelit, ky aksesor ofron një ndjesi komode. Ka disa mënyra për ta veshur dhe për t’u dukur me stil por vajzat e modës thonë se këto janë modelet më të përhapura për këtë vit. Ne vetëm duhet t’ju besojmë atyre.

/abcnews.al