Digjet “Golf”-i në Krujë, merr flakë edhe kioska

schedule08:48 - 18 Korrik, 2021

schedule 08:48 - 18 Korrik, 2021

Një makinë është djegur gjatë natës në Krujë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:20.

Makina e djegur është tip “Golf” në pronësi të S. Sh., 24 vjeç, banues në Krujë.

Si pasojë e zjarrit ka marrë flakë dhe një kioskë që ndodhej në afërsi të mjetit, nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit, nëse ishte aksidentale apo e qëllimshme./ Abcnews.al