Dhëndri shqiptar rreh bashkëshorten dhe dy vëllezërit e saj

schedule09:24 - 29 Janar, 2022

schedule 09:24 - 29 Janar, 2022

Një rast i rëndë i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur në Pejë. Mediat në Kosovë raportojnë se është arrestuar një person, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe dy vëllezërit e saj.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. Detaje tjera rreth motivit të ngjarjes nuk janë dhënë.