Dembele për pak sa nuk humbi telefonin teksa festonte fitoren e Barçës në “El Clasico”

schedule19:30 - 21 Mars, 2023

schedule 19:30 - 21 Mars, 2023

Ousmane Dembele dhe Pedri mbështetën Barcelonën në tribunat e Camp Nou gjatë El Clasico të dielën e kaluar.

Dembele ishte aq i gëzuar për fitoren e minutës së fundit kundër Madridit, saqë i ra edhe telefoni teksa festonte suksesin e ekipit të tij.

Pedri e përqafoi i lumtur teksa Barça fitoi ndeshjen 2-1. /G.D abcnews.al/