Defender 21, Rama poston foto nga stërvitja marinës amerikane dhe shqiptare

schedule08:56 - 14 Maj, 2021

schedule 08:56 - 14 Maj, 2021

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të premte e ka nisur me foto nga stërvitja marinës amerikane dhe shqiptare në bazën detare PashaLiman në Vlorë.

Kreu i qeverisë ka uruar ditë të mbarë me pamjet e stërvitjes së forcave amerikane dhe shqiptare si pjesë e “DefenderEurope21.

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këto foto nga stërvitja marinës amerikane dhe shqiptare në bazën detare PashaLiman në Vlorë si pjesë e “DefenderEurope21”, ju uroj një ditë të mbarë?”, shkruan Rama.e.su./abcnews.al