CR7 di të bëjë dhurata, bukuroshja Georgina na i tregon nga rrjetet sociale

schedule12:20 - 15 Tetor, 2021

schedule 12:20 - 15 Tetor, 2021

Cristiano Ronaldo është shumë i dashuruar pas Georgina Rodriguez dhe shpesh i bën edhe dhurata.

Sigurisht që bëhet fjalë për dhuarata mjaft të shtrenjta, sikurse ka ndodhur së fundmi.

 

CR7 i ka ka blerë partneres së tij disa bizhuteri të markës Louis Vuitton.

Vlera e tyre kap shifrën e 123 mijë euro dhe bukuroshja i ka shpërdarë në rrjetet sociale. / abcnews.al