Coman në prag të “divorcit” me Bayern, Liverpool tenton të përfitojë

schedule15:37 - 27 Qershor, 2021

schedule 15:37 - 27 Qershor, 2021

Kingsley Coman dhe Bayern Munich janë larg rinovimit të kontratës. Kërkesat financiare të francezit janë shumë të larta dhe bavarezët duhet të mendojnë ta shesin.

Së fundmi, sipas Sport1 në Gjermani, Liverpool interesohet për të nënshkruar me Koeman dhe janë në kontakt me përfaqësuesit e lojtarit.

Gjithsesi gjithçka është në fazë fillestare. Bayern po mundohet ta bindë të rinovojë, pasi trajneri Julian Nagelsmann e do në skuadër, përkundër dëshirës së babait të tij që po tentoj ta largoje sulmuesin. /abcnews.al