Casillas iu desh të mohonte thashethemet se ai po dilte me Shakira

schedule16:34 - 30 Shtator, 2022

schedule 16:34 - 30 Shtator, 2022

Mediat filluan të nxisin në mënyrë aktive thashethemet se Iker Casillas po takohej me ish-partneren e Gerard Pique, Shakira. Ish-portieri i Real Madridit iu desh të përgënjeshtronte thashethemet.

Iker postoi materiale në rrjetet e tij sociale duke pretenduar se portieri ishte në lidhje me Shakira, dhe më pas Casillas shkroi shkurt dhe shkurt: “Tocate las narices”. Kjo shprehje do të thotë “të nxjerrësh veten jashtë”, “të provokosh”, shkruan abcnews.al.

Qëndrimi i Casillas ndaj të gjitha këtyre thashethemeve të pabaza është shumë i qartë.

Si nisën këto biseda? Fakti është se Shakira, siç e dini, së fundmi u nda me mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pique. Dhe Iker vitin e kaluar u nda nga gruaja e tij, me të cilën ishin së bashku për 12 vjet. /G.D abcnews.al/