Broja: Humbja ndaj Brighton ishte e tmerrshme, ne duhet të kthehemi në rrugën e duhur sa më shpejt të jetë e mundur

schedule12:18 - 2 Nëntor, 2022

schedule 12:18 - 2 Nëntor, 2022

Sulmuesi i Chelsea, Armando Broja ka komentuar humbjen e skuadrës së tij në javën e fundit të Premierligës angleze ndaj Brighton.

“Humbja ndaj Brighton ishte e tmerrshme, ne duhet të kthehemi në rrugën e fitores sa më shpejt të jetë e mundur. Duhet ta harrojmë shpejt këtë ndeshje, të shënojmë më shumë pikë dhe të shkojmë më tej në Kupën e Ligës”, tha Broya në një konferencë për shtyp.

Sot, Broja  mund të hyjë në formacionin titullar të Chelsea për përballjen me Dinamo e Zagrebit, që do të zhvillohet në orën 21:00. /G.D abcnews.al/