“Bowling Night”, si kalohet një mbrëmje karantine në shtëpinë e Candreva

schedule10:17 - 9 Prill, 2020

schedule 10:17 - 9 Prill, 2020

Mënyra më nga më të ndryshme për të kaluar kohën gjatë karantinës. Rrjetet sociale janë pushtuar nga video të ndryshme dhe i fundit që bën gjetjen e tij është mesfushori i Inter, Antonio Candreva. 33-vjeçari ka zgjedhur të luajë “Bowling”.

SHIKO EDHE: “Coronavirus Party II”, shpikja e fundit e familjes Boateng (VIDEO)

Së bashku me bashkëshorten e tij ai shfaqet duke luajtur dhe në ndihmë i vjen shtëpi e madhe që ai ka. Shishe uji dhe një top basketbolli janë zgjidhja e tyre dhe Candreva është argëtuar, edhe pse i mbyllur në shtëpi. /abcnews.al