Bie nga ballkoni, humb jetën gruaja me aftësi të kufizuar në Berat

schedule13:46 - 7 Korrik, 2020

schedule 13:46 - 7 Korrik, 2020

Një 62-vjeçare me aftësi tub kufizuara ka humburnjetën tragjikisht në Berat. Abcnew.al mëson se 62-vjeçarja Beruze Bejdo ka rënë nga karroca me rrota në një lartësi rreth një metër.

Gruaja invalide ishte në ballkonin e shtëpisë private dhe në përpjekje për t’u rrotulluar ka renë nga ballkoni bashkë me karrocën. Si pasojë e rënies 62 vjecarja ka gjetur vdekjen e menjëhershme. /abcnews.al