Bën ‘twerk’ mbi tavolinë, vajza thyen llambën luskoze dhe i duhet të paguajë gjobën e majme

schedule16:06 - 26 Tetor, 2021

schedule 16:06 - 26 Tetor, 2021

Jo gjithmonë festat kanë momente të lumtura, por kanë edhe të papritura të pazakonta. Rasti më i fundit bëhet fjalë për një festë beqarie, ku duket se gjithçka ka dalë nga kontrolli.

Nja vajzë ka marrë me qira një hyrje apartamenti online dhe e ka shfrytëzuar hapësirën për të festuar.

Ajo u ngjit në tavolinë duke u përpjekur të bënte twerk, por në një tundje të papritur të kokës goditi një llambë sipër saj duke e bërë atë copë. Tani po përballet me një gjobë të madhe.

Llamba, e cila duket se i përkiste një stilisti të njohur, u thye në qindra pjesë kur vajza tundi kokën prapa me një lëvizje të papritur.

Klipi prej pesë sekondash është parë më shumë se dy milionë herë dhe ka mbledhur më shumë se 33,000 pëlqime në Twitter.

Llamba besohet se i përkiste markës luksoze Tom Dixon dhe kushtonte gati 800 euro. Megjithatë vajza me siguri do të duhet të paguajë për ato që ka thyer si ndëshkim./abcnews.al