Behgjet Pacolli tregon arsyen e vetme pse është aktiv në Facebook

schedule22:38 - 17 Qershor, 2021

schedule 22:38 - 17 Qershor, 2021

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka treguar arsyen pse është aktiv në rrjetet sociale.

Ai njihet si personazh shumë aktiv në rrjet me postime të shumta, ndërs anuk mundojnë edhe komentet dhe reagimet për ndjekësit.

“E vetmja arsye që jam aktiv në rrjetet sociale është të tregoj vlerësimin tim për të giithë ju ndjekës. Për mua, mirënjohja është një domosdoshmëri në jetë!”, ka thënë ai në një postim po në Facebook.