Bayern Munich mbyll pjesën e parë me rezultatin 3-1, Lewandowski shënon dopietë

schedule16:20 - 30 Tetor, 2021

schedule 16:20 - 30 Tetor, 2021

Shumë e lehtë për miqtë duke shënuar 3 gola të shpejtë me anë të Lewandowski dy herë, një gol me penallti dhe një supergol nga goditja e dënimit( minutat 15’ dhe 23’)

 

Më pas ka qënë Sane në minutën e 35’ pas një asistimi të Muller.

 

Giesselmann ka shënuar golin e vetëm për Union Berlin në minutën e 43’./abcnews.al