Basha publikon një mesazh denoncues

schedule19:05 - 19 Tetor, 2017

schedule 19:05 - 19 Tetor, 2017

Kryetari i PD Lulzim Basha denoncon në një deklaratë për shtyp se Rama po blen kohë për Tahirin ndërsa ky i fundit po prish provat. Basha ka publikuar një mesazh që i është dërguar në të cilin thuhet
“Zoti Basha prej 3 netësh në darkë te shpia e Tahirit janë mbledh shumë njerëz që kanë hyrë e kanë dalë. Shumë prej tyre tipa të fortë e të vesh në të zeza! Shpia po pastrohet e po krefet me thasë! Ernest Dimashi Drejtori i IT po pastron laptopin dhe celularet e Sajmirit”, përfundon njoftimi i kryetarit të PD.