Basha: Haki Çako duhej shkarkuar

schedule12:30 - 19 Tetor, 2017

schedule 12:30 - 19 Tetor, 2017

Kreu i demokratëve Lulzim Bashan ë një deklaratë për media komentoi atë të drejtorit të përgjithshëm të prokurorisë, Haki CCako sit ë vonuar në rastin më të mirë dhe të gabuar në rastin më të keq. Sipas Lulzim Bashës ka vetëm një rrugë për zgjidhjen e situatës, largimi i Edi Ramës dhe krijimi i një qeverie antimafia.