FOTO LAJM/ Ballisti Alimadhi përshëndet me grushtin komunist

schedule15:59 - 8 Tetor, 2020

schedule 15:59 - 8 Tetor, 2020

Komisioneri i Bashkimit Evropian për Fqinjësinë dhe Zgjerimin, Olivér Várhelyi ka mbajtur të mërkurën në Parlament një fjalim rreth perspektivës së vendit tonë sa i përket integrimit.

Fotografi Agim Rama ka shkrepur, si gjithnjë, foto nga momenti arritjes së deputetëve në Kuvend. Mes tyre është edhe një foto e kryetari i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi.

Në foto, Alimadhi duket teksa përshëndet me grushtin komunist.

Bashkë me foton, Rama shkruan: “Deputeti i Ballit Kombetar Adriatik Alimadhi,me simbolin e komunisteve…”  /abcnews.al/