Bajrami përforcimi i Shqipërisë, Reja i bën dy “dhurata” Bushit

schedule19:38 - 3 Shtator, 2021

schedule 19:38 - 3 Shtator, 2021

Nedim Bajrami mund të debutojë me Shqipërinë kundër Hungarisë. Mesfushori është stërvitur ditën e sotme me pjesën tjetër të ekipit.

Ai mund të zëvendësojë Keidi Baren të pezulluar më kartonë të verdhë. Risia tjetër te Shqipëria janë largimet e dy lojtarëve.

Ernest Muçi dhe Mario Mitaj lënë kuqezinjtë për t’u vënë nën urdhrat e trajnerit Alban Bushi te Shqipëria U21, që luan më datë 6 kundër Çekisë. / abcnews.al