Asllani fut në mendime Interin, Brozovic drejt gjigantit anglez

schedule19:16 - 9 Gusht, 2022

schedule 19:16 - 9 Gusht, 2022

Interi po e mendon seriozisht shkëmbimin e Marcelo Brozovic, pas paraqitjeve të mira nga Kristjan Asllani në miqësoret e verës.

Së fundmi raportohet se klubi zikaltër po mendon ta marrë në konsideratë propozimin e bërë nga Liverpool.

Anglezët ofrojnë në këmbim të Brozovic një mes Nabi Keita dhe Robert Firmino dhe trajneri Simone Inzaghi duhet të flasë. / abcnews.al