As që keni idenë më të vogël, sa vjeç është personi në foto

schedule20:09 - 20 Janar, 2021

schedule 20:09 - 20 Janar, 2021

Nuk do ta besoni, por personi që shikoni në foto është plot 52-vjeç. Ai është në formë kaq të mirë, sa linjat e tij perfekte i lënë të gjithë gojëhapur.

Chuando Tan ha 6 vezë në mëngjes dhe pi qumësht me avokado. Ai gjithashtu ha shumë mish pule dhe bashkë me këtë, fle gjumë mjaftueshëm. Ai bën gjumë mjaftueshëm dhe pi shumë ujë gjatë ditës.

Ky është edhe sekreti, me anë të të cilit Tan i bën të gjitha vajzat për vete dhe burrat xhelozë. l.k/abcnews.al