Arrestohet lushnjari, bëri xhaxhanë për spital

schedule11:28 - 16 Tetor, 2021

schedule 11:28 - 16 Tetor, 2021

Një 42-vjeçar është arrestuar në Lushnje për dhunë fizike ndaj xhaxhait të tij. Autori është me inicialet F. B., banues në Ardenicë. Gjithashtu është ndaluar A. K., 60 vjeç nga Vlora për plagosje.

Një tjetër person, R. N., 55 vjeç, banues në Fier u arrestua duke drejtuar makinën në gjendje të dehur.

Ndërsa një vajzë 30-vjeçe duke drejtuar automjetin tip “Nissan” përplasi B. Gj., 67 vjeç, cili ishte duke udhëtuar me biçikletë dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve./ Abcnews.al