Arben Imami intervistë në ABC News

schedule10:53 - 21 Shtator, 2017

schedule 10:53 - 21 Shtator, 2017

PD ka nevojë për një statut të ri. Kështu u shpreh në studion e ABC neës ish deputeti i PD-së Arben Imami, i cili shtoi se për disa javë do të paraqesin në kryesi dhe tek kryetari një projektstatut.
Ima foli gjithashtu edhe për deputetët e rinj në PD.