Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i motorit

schedule21:30 - 15 Qershor, 2019

schedule 21:30 - 15 Qershor, 2019

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Ali Demi”, Tiranë, ku  mjeti me drejtuese shtetasen me inicialet D.,T , është përplasur me një motor. Për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i motorit shtetasi me inicialet A.,T , i cili u dërgua në SQU nën kujdesin mjekësor. Drejtuesja e mjetit ndodhet aktualisht e shoqëruar në komisariat.  Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit./abcnews.al