Aksident në aksin Korçë-Pogradec, plagoset drejtuesi i mjetit

schedule22:00 - 26 Shtator, 2020

schedule 22:00 - 26 Shtator, 2020

Një tjetër aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Sovjan.

Burime për Abcnews.al bënë me dije se makina ka dalë nga rruga si pasojë e lagështirës dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar në spital.

/abcnews.al/