Aksident i rëndë në autostradën Elbasan-Tiranë, makinat bëhen copash nga përplasja

schedule16:10 - 12 Korrik, 2022

schedule 16:10 - 12 Korrik, 2022

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në autostradën Elbasan-Tiranë.

Një makinë dhe një kamion janë përplasur dhe kanë pësuar dëme të shumta materiale, ndërsa nuk dihet ende nëse ka persona të dëmtuar apo viktima.

/abcnews.al