Agim Veliu e Avdullah Hoti nuk marrin pjesë në votim për presidentin

schedule20:54 - 3 Prill, 2021

schedule 20:54 - 3 Prill, 2021

Dy deputetët e LDK-së, Avdullah Hoti dhe Agim Veliu kanë marrë pjesë në votimet për presidentin e Kosovës në Kuvend.

Ata janë të pranishëm në sallë, mirëpo nuk po marrin pjesë në votim.

Ndërsa, kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli dha qëndrimin e tij, ai po merr pjesë në votimin e presidentit të vendit./mv.abcnews.al